Výuka tvorby webových stránek

Nemusíte být programátor !

Po školení bude žák schopný vytvořit si vlastní jednoduché webové stránky. Především si ale bude schopný web dále zlepšovat a samostatně se zdokonalovat.
Školení z vás neudělá profesionála, otevře vám cestu dál, kterou už zvládnete sami.

1. Tvorba jednodušších webových stránek (2x 2h)

V tomto kurzu se naučíte vytvořit si velmi pěkné, moderní webové stránky bez jakékoli potřeby ovládat zdrojový kód. Stačí Vám mít ovládat myš a zapojit fantazii.

Skvělé pro začínající podnikatele.

Cena za individuální školení: 1200 Kč s DPH nebo 600 Kč za každou dvouhodinovou lekci.

2. Tvorba webových stránek - redakční systém Joomla nebo Wordpress (6-7 dvouhodinových lekcí)

V tomto kurzu se naučíte vytvářet profesionální internetové stránky pomocí nejnovějších webových technologií a tak "jak se to opravdu dělá" - pomocí redakčního systému.

Učivo je určitě náročnější než ostatní kurzy. Je potřeba umět ovládat počítač "suverénně". Uživatel se musí bez problémů vyznat v počítači a musí mít s počítačem dobré zkušenosti. Na druhou stranu, uživatel nemusí být programátor. Pokud žák předchozí dovednosti má, dostane se mu jedinečné možnosti umět vytvářet profesionální webové stránky.

Obsah učiva rámcově:

Tvorba náročnějších webových stránek pomocí redakčního systému Joomla nebo Wordpress, tvorba vlastního eshopu, činnost redakčního systému, možnosti a řízení přístupů k webové stránce, tvoření a řazení článků, instalace komponentů, editace souborů, registrace domény (www adresy), hostingu, FTP komunikace, základy jazyka html, css.

Základní znalost html a css je zde výhodnou, nicméně není vyžadována.

Cena za individuální školení: 3600 Kč za 6 lekcí nebo 600 Kč za každou dvouhodinovou lekci.

Tvorba webových stránek je rozsáhlý obor, který se neustále rozvíjí. Cena za každou rozšiřující lekci je vždy 600 Kč.

Softwarová škola Plzeň, Ladislav Kulatý, © 2012-2015, IČ: 00711756