O školení

Kurz probíhá pravidelně jednou týdně ve dvouhodinovém uceleném bloku (pokud se nedomluvíme jinak). Jednotlivé lekce začínají u nejjednodušších základů až po pokročilejší praktiky. Po zakončení dané lekce nastává domluva další lekce v následujícím týdnu. Vždy se snažím časově vycházet vstříc. Pokud by někdo spěchal, můžeme se domluvit na častějších nebo delších lekcích.

Školení může probíhat v učebně v ulici Slovanská alej 28 (Slovany) nebo v soukromí Vašeho domova, kam bych za Vámi dojížděl.

Upřednostňuji individuální školení, které je určitě nejefektivnější, učitel se tak věnuje pouze jedné osobě. Nicméně i výuka v menších skupinkách o dvou nebo tří lidech je v pořádku.

Většina kurzů má délku 5 lekcí. Sami uvidíte, kolik se toho dokážete naučit za takto krátkou dobu, pokud se Vám někdo věnuje.

Během školení si budete vést podrobný manuál, budete také dostávat mnoho domácích úkolů pro procvičování.

Rozhodnutí, zda se chcete naučit na počítači, je na Vás.

Mgr. Ladislav Kulatý
absolvent Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni.

učebna v Plzni

Pohled do části učebny